KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714075
nr 1371 4075
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
"Utkant - Paris" (Eiffeltornet i bakgrunden). Signerad, daterad 1968. Akvarell, ca 21,5x26 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 21:06:58
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson